Блоґи

Вадим Івченко у Дніпрі взяв участь в антирейдерських заходах

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко у Дніпрі взяв участь у заходах, присвячених боротьбі з рейдерством в аграрному секторі економіки.

Дніпропетровський "Майдан"

Сьогодні у Дніпропетровську створено "Майдан".  Документи про створення Дніпропетровського "Майдану" підписали керівники обласних організацій від ВО "Батьківщина" - А.М.Ульяхіна, від ВО "Свобода" - А.І.Замковий, від "Удару" - О.В.Васильченко.

Всеукраїнське об`єднання "Майдан" - є добровільним громадським об`єднанням, заснованим на засадах єдності інтересів громадян України, захисту конституційних прав і свобод.

Не будьте байдужими - приєднуйтесь! 

Петиція до Адміністрації США: треба використати всі засоби для звільнення Юлії Тимошенко

На сайті Білого дому розміщено петицію до Адміністрації Президента США Барака Обами із закликом про звільнення Юлії Тимошенко. 

евромайдан в ДНЕПРОПЕТРОВСКЕ

В  Днепропетровске в воскресенье прошло очередное ВЕЧЕ.Порадовало то,что все меньше противников появляется на Европейской площаде,а все больше сторонников.Радует участие молодежи,не смотря на зажимы местных руководителей ВУЗов,которым евроинтеграция уж точно не помешала бы ,а наоборот расширила кругозор.Очень хорошо говорил Антон представитель "Батькивщины молодой" о поддержке молодежью курса Евроинтеграции.Будующее конечно за ними.!

Об'єднати вміст