«Батьківщина» підтримала багатодітну родину в Нікопольському районі

Керівник Нікопольської окружної громадської приймальні ВО «Батьківщина» Олександра Сотула та лідер партійців міста Покров Юлія Гончаренко відвідали багатодітну малозабезпечену родину Котових у селищі Чортомлик.У родині Котових виховують п’ятьох дітей. Найстаршим, Дарині та Сергію, по 16 років, а найменшому, Іванові, лише два місяці.

У родині Котових виховують п’ятьох дітей. Найстаршим, Дарині та Сергію, по 16 років, а найменшому, Іванові, лише два місяці.

Батько дітей тривалий час не може ніде працевлаштуватися, має серйозні проблеми із зором. Мати має інвалідність також внаслідок проблем із зором, який втратила фактично повністю.

«Коли я почула про цю родину, відразу вирішила, що повинна зустрітися з нею, познайомитися, дізнатися, як живе родина і чим можна допомогти. Зараз не кожна сім’я наважується народити одну дитину, а тут подружжя, маючи великі проблеми зі здоров’ям, наважило на такий крок – народити п’ятого синочка. І, як виявилося, усі діти – бажані, оточені любов’ю й турботою», – зазначила Олександра Сотула.

123.jpg

Партійці передали Котовим подарунки, теплий одяг, продукти. Олександра Сотула також гарантувала повне фінансове забезпечення для лікування батька дітей – Леоніда Васильовича.

«Батьки, що дали життя і виховують цих чудових діток, викликають захоплення. Переконана, що Господь благословить їх за це, а діти виростуть гідними громадянами України. У цьому не сумніваюся», – наголосила представниця «Батьківщини» Олександра Сотула.