«Батьківщина» вимагає продовження мораторію на продаж землі

«Батьківщина» вимагає продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила на брифінгу в парламенті.

Юлія Тимошенко нагадала, що 1 січня 2018 року закінчується мораторій на продаж сільськогосподарської землі і публічно звернулась до президента Петра Порошенка, спікера Андрія Парубія та провладної більшості у парламенті з вимогою внести на розгляд законопроект «Батьківщини», який передбачає продовження мораторію на продаж землі та викуп паїв у селян за ринковою ціною.

Лідер партії «Батьківщина» вважає, що потрібно зупинити процес початку продажу землі, оскільки з його початком українська земля піде з молотка швидше, ніж президент вимовить своє новорічне привітання. Бо влада буде прикриватися словом реформа, а насправді розпродасть всі українські землі.

Юлія Тимошенко вважає захист єдиного, не до кінця розкраденого, національного багатства України - землі, найпріоритетнішим завданням.

Фракція «Батьківщини» вимагає негайно розглянути у сесійні залі законопроект Юлії Тимошенко №5476 про продовження мораторію до 2022 року з можливістю викупу землі державою через уповноважений урядом орган.

 

Нагадаємо, що влада заборонила проводити Всеукраїнський референдум про заборону продажу сільськогосподарської землі. Саме тому «Батьківщина» ініціювала збір підписів за продовження мораторію на продаж землі. Наразі партійцями зібрано вже 3,5 млн. підписів. Долю української землі мають вирішувати всі українці, а не лічені можновладці.