«Батьківщина» вимагає захистити конституційний лад в Україні, – Сергій Соболєв

Фракція «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів негайно виконати функцію, яку не може виконати президент – захист конституційного ладу в країні – та розібратися із зухвалим замахом на життя Олега Радковського.

Про це заявив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни, на яку сьогодні вийшла вся фракція.

Депутат повідомив, що вчора в центрі Одеси стався зухвалий замах на першого заступника голови обласної ради Олега Радковського, в результаті чого він отримав три кульові поранення – «одну з куль до цього часу лікарі не можуть вилучити з тіла пораненого».

«Усе це – свідчення того, що влада перейшла свою межу: спочатку відбувались спроби тиску на депутатів місцевих рад, незаконні спроби зняти мерів низки міст. Гарант Конституції Порошенко не може виконати свої функції щодо захисту конституційного ладу країни», – наголосив Сергій Соболєв.

 

Представник «Батьківщини» обурився: «Ті події, які останніми днями сталися в низці регіонів України, а саме: вбивство депутатів місцевих рад, замахи на керівництво обласних рад, – все це свідчить про прямий тиск на місцеве самоврядування в Україні».

Як відомо, у середу, 4 жовтня, у центрі Одеси ввечері скоєно збройний замах на голову Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського.  За попередніми даними, в політика стріляли з малокаліберної гвинтівки. Невідомий зник з місця злочину.

На переконання «Батьківщини», відповідальність за фізичні розправи над опозиційними політиками лежить винятково на президентові Порошенку, який використовує бандитів для вирішення політичних завдань.

В оприлюдненій заяві партії наголошено, що саме Петро Порошенко має нести відповідальність за кричущі випадки переслідувань опозиції, які в своїй жорстокості та цинічності переплюнули події часів Януковича.