«Батьківщинівець» згуртовує територіальну громаду

Діяльну допомогу надає Зеленогайській сільській раді депутат Томаківської районної ради від ВО «Батьківщина» Володимир Коськін.

Саме завдяки активній позиції Володимира Коськіна щодо формування податкової політики було закумульовано залишкові кошти, за які сільська рада минулого року змогла відкрити у Зеленому Гаї сучасний дитячий майданчик.

Також місцева громада придбала музичне обладнання. З цим допоміг депутат обласної ради від «Батьківщини» Іван Рязанцев, до якого Володимир Коськін звернувся з таким проханням.

Силами громади відремонтовано і дорогу із Зеленого Гаю до Широкого. Активну участь у цій роботі брав депутат Володимир Коськін, який став одним з ініціаторів створення Громадської організації «Потенціал сільської громади Томаківського району Дніпропетровської області».

«Сьогодні, коли в країні проходить доволі непростий процесс децентралізації, наше головне завдання – згуртувати громади, які справді багато чого можуть. І в Зеленому Гаї ми це демонструємо переконливо», - зазначає Володимир Коськін.