«Батьківщинівці» Криворіжжя підтримали пенсіонерів

30 пенсіонерів Криворізького району звернулися з відкритим листом до Прем’єр - міністра України Володимира Гройсмана.

Люди з криком відчаю спершу завітали до офісу місцевого партійного осередку, де їх почули і надали всіляку

«Наші пенсіонери, яких у районі немало, просто збентежені тим, як наша влада необґрунтовано і безцеремонно підвищила податок на нерухомість, який необхідно сплатити до 1 вересня цього року. Тому ми не знайшли іншого виходу, як звернутися з відкритим листом до очільника українського уряду», - розповідає лідер «батьківщинівців» Криворізького району Світлана Яковішина.

«Ми звертаємося до Вас з питанням: за що ми повинні платити цей податок? Це наші будинки, які збудували чи придбали наші батьки, чи ми. Ці будинки підключені до газу, водопостачання, електрики за власні кошти господаря, приміщення ремонтуються за кошти сім’ї. Сьогодні за використання газу, електроенергії, води ми платимо по захмарним тарифам. Так за що цей податок? Знаєте, у нас складається враження, що ви всі, хто керує державою, кожен ранок прокидаєтесь і на розум спадає перша думка: що ще здерти з людей, щоб поповнити державний бюджет та щось ще приховати?», - пишуть пенсіонери Криворіжжя.

У відкритому листі також привертається увага до того, що діти війни не отримують доплат до пенсій, попри існуючий Закон та рішення судів, працюючим пенсіонерам не перераховують пенсії, як того вимагає Закон, чорнобильці вимушені тільки через нескінченні суди добиватися пенсій, гарантованих законами України, а виплати інвалідам мають такий розмір, що на ці кошти можна проіснувати тільки тиждень. А одноосібникам, які працюють на власній землі, збільшили податок втричі, фермерам нарахували податок в десять разів більший, ніж у минулому році.

«Нас турбує: що ще завтра ви придумаєте, панове? І ми сміємося, коли у владі кричать «вау!», бо у нас вже профіцит бюджету! А не подумали б ви всі, як наповнювати бюджет за рахунок зростання економіки, розвитку іноваційних технологій, створення нових підприємств, підтримки українських фермерів, а не за рахунок нескінченного підняття тарифів, штрафами, пенями, а ще - від емісії гривні», - наголошується у відкритому листі.