«Батьківщинівці» зустрілися з громадою козацького села

Керівник Нікопольської окружної та міської партійних організацій ВО «Батьківщина» Олександра Сотула та депутат Нікопольської районної ради Юрій Бабенко зустрілися з громадою села Капулівка.

Таке спілкування відбулося на мальовничому березі місцевої водойми за смачною рибною юшкою.


 

У зустрічі взяли участь селяни, воїни, які брали участь у бойових діях на Донбасі, представники місцевої інтелігенції.

Олександра Сотула та Юрій Бабенко вислухали присутніх на зустрічі представників громади Капулівки стосовно проблем, які їх турбують. Чи найголовніша з них – місцеві воїни, що боронили Україну на Донбасі, і досі не отримали у користування обіцяні владою земельні ділянки.

«Батьківщинівці» висловили щиру подяку жителям Капулівки за небайдужість до ситуації у країні та активну громадську позицію.

«Наша національна мета зараз – побудувати такі порядки та правила життя у країні, які дадуть можливість кожному реалізувати свій потенціал у гармонії з Богом, природою та іншими людьми», - зазначила Олександра Сотула.

Довідково: село Капулівка є старовинним козацьким поселенням, насамперед відомим тим, що на його околиці поховано легендарного кошового отамана Запорозької Січі Івана Сірка. Свого часу тут бувала і лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.