Депутат від «Батьківщини» підтримав боксерський турнір

Депутат Кам’янської міської ради від ВО “Батьківщина» Сергій Миршавка підтримав проведення першого турніру з боксу пам’яті тренера Валерія Макарова.

 

Ідея започаткувати змагання пам’яті тренера, який зробив неоціненний внесок у розвиток боксу в Кам’янському, народилася ще три роки. І тільки тепер її змогли втілити в життя, чим організатори значною мірою завдячують і Сергієві Миршавці.

У змаганнях взяли участь близько 120 спортсменів 2004 року народження і молодших з Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Вільногірська, Жовтих Вод, Тернівки, Покровська Донецької області. Але найбільше було кам’янчан – до 60 боксерів.

«Надалі ми хочемо зробити турнір для малят, так би мовити, робити обкатку для початківців. А нинішній турнір як перший повинен запам’ятатися його учасникам назавжди», - говорить організатор змагань тренер Вадим Бурбига.

Саме Сергій Миршавка відомий у Кам’янському тим, що вже впродовж не одного року надає підтримку в проведенні різноманітних спортивних змагань, у тім числі, і боксерських.