Депутат від «Батьківщини» вшанував пам’ять свого земляка

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв відвідав меморіал учасника Другої Світової війни з Азербайджану розвідника 79-ї гвардійської окремої розвідувальної роти гвардійської стрілецької дивізії 1-ї гвардійської армії Степового фронту Микаіла Алекперова.

Памятник встановлено в селі Рудька Царичанського району. Цим українці оцінили відвагу розвідника Алекперова, який загинув у 1943 році, пробравшись разом з іншими воїнами до села Бородаївка нині Верхньодніпровського району, де ціною власних життів розкрили вогневі точки ворога.

«Сьогодні ми молимося, щоб на українській землі були мир і щастя. Українці гідні жити щасливо і спокійно», - сказав Гілал Ісаєв, покладаючи квіти до меморіалу

Партієць також є уродженцем Азербайджану. І вже давно завоював повагу серед українців, адже став депутатом обласної ради, отримавши у своєму виборчому окрузі найвищий відсоток підтримки серед кандидатів від усіх політичних сил.

Наразі Гілал Ісаєв є кандидатом у народні депутати України по виборчому округу № 34, до якого входять міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський та Царичанський райони.