Дніпровська "Батьківщина" знову обрала головою Мгера Куюмчяна

20 грудня в Дніпрі пройшла 18 звітно-виборча конференція міської організації "Батьківщини". Делегати конференції заслухали звіти за період з кінця 2017 по кінець 2019 років та обрали новий склад керівних органів організації.
В доповідях, що прозвучали на конференції, було озвучені висновки щодо результатів президентських та парламентських виборів 2019 року та намічено основні завдання на місцеві вибори, заплановані в 2020-му.
Голова обласної організації "Батьківщини", депутат обласної ради Антоніна Ульяхіна, рекомендувала конференції обрати головою на наступний термін Мгера Куюмчяна.
Протягом виступів неодноразово було наголошено, що наявність "Батьківщини" в місцевій владі потрібна не лише самій "Батьківщині", а й місту, з огляду на характер процесів, що відбуваються останніми роками.
Зокрема, голова міської організації в попередній термін, заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян звернув увагу присутніх на питання покращення екології в місті та області й міського середовища, необхідність підтримки малого та середнього бізнесу в умовах кризи важкої промисловості.
Делегати конференції обрали Мгера Куюмчяна головою міської організації на наступний термін. Також було обрано склад інших керівних структур міської організації.