Досягнути миру реально, але не шляхом референдуму - Юлія Тимошенко з приводу заяв адміністрації Зеленського

Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку держави. І для цього потрібні сильна армія, посилення санкцій проти країни-агресора та ведення правильних міжнародних переговорів, а не проведення референдуму щодо миру з Росією.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Референдум – це прекрасна ідея, але не у випадку досягнення миру в цій війні. Тому що на референдумі ті нюанси, які можна ззовні не побачити, не можна обговорити та ухвалити рішення по всіх деталях ситуації, що сьогодні відбувається на Сході. Референдум неприпустимий!» – наголосила лідер «Батьківщини».

https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/apm8951-768x528.jpg
 

Вона переконана, нині Україні потрібно мати сильну армію, згуртувати міжнародну спільноту на посилення санкцій проти Росії, а також негайно сідати за стіл переговорів без капітуляцій.

Як зауважила Голова партії, попередня влада 5 років бездарно вела переговори.

«Сьогодні нам треба не говорити про референдуми – вони неможливі, а треба говорити про консолідацію зусиль для побудови сильної міжнародної підтримки, щоб РФ реально пішла на переговори про мирний процес не з ватажками, а з Україною», – наголосила парламентарій.

Юлія Тимошенко також зазначила, наскільки зрілим є українське суспільство, яке повстало сьогодні проти ідеї такого референдуму: «Неможливо зараз в Україні допустити рішень проти української держави та її національних інтересів. І це важливе досягнення».