Криничанська "Батьківщина" бореться проти розбазарювання землі

Фракція ВО «Батьківщина» у Криничанській районній раді, що на Дніпропетровщині, налагодила системну роботу з виявлення фактів розбазарювання земель сільськогосподарського призначення.

«Ми отримуємо численні скарги від людей, що землю сільськогосподарського призначення у багатьох випадках виділяють незаконно. Це відбувається через зацікавленість посадових осіб головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, чиновників Криничанської райдержадміністрації, сільських та селищних рад», – зазначає керівник фракції ВО «Батьківщина» у Криничанській райраді Віктор Лозовський.

За його словами, депутати від «Батьківщини» взяли під особливий контроль кожен факт незаконного виділення землі.

«Таку роботу «батьківщинівці» ведуть системно, для чого витребували у відповідних органах усі необхідні дані – накази про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення у власність та передачі в оренду сільськогосподарських ділянок площею понад 10 гектарів за 2015-2016 роки та договори оренди земельних ділянок», – ідеться в повідомленні Дніпропетровської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».