Криворізька «Батьківщина» реалізує проект «Табір миру»

Криворізька міська організація ВО «Батьківщина» спільно з громадською організацією «Егіда - Центр» реалізує проект «Табір миру».

Проект «Табір миру» починався три роки тому з роботи з дітьми із зони бойових дій на Донбасі та внутрішньо переміщених осіб. Головна його мета – максимально соціалізувати дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, наповнити їхні будні спілкуванням, цікавими знаннями, спортом і розвагами.

За три роки проект охопив понад 200 дітей з найрізноманітнішими формами роботами, як от одноденний табір «Кривий Ріг – територія миру і спорту», розважальні заходи, тренінги з лідерства, робота в команді, зустрічі на тему здорового способу життя і багато іншого.

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко підбила проміжні підсумки проекту.

«Я рада, що проект отримав розвиток в Кривому Розі. Наша команда завжди підтримує молодіжні ініціативи міста, пропонує приєднатися до добрих справ», - зазначає представниця «Батьківщини».

Громадська організація «Егіда - Центр» вручила Ользі Бабенко почесну грамоту за особистий внесок та фінансову підтримку проекту «Табір миру. Кривбас-Донбас-Україна».