Лідер «Батьківщини» у Марганці повідомляє про напад на нього

25 квітня, близько 16 години, було скоєно напад на голову міської партійного осередку у Марганці депутата міської ради Олександра Бондаренка. Це сталося близько 16 години 25 квітня.

Як розповідає Олександр Бондаренко, спершу його під час руху своїм автомобілем намагався зупинити п’яний на вигляд чоловік з пластиковою пляшкою у руках. А подальше пересування «батьківщинівцю» заблокували два мікроавтобуси марки «Мерседес», звідки вибігли чоловік з 30 молодих людей, які накинулися на ато депутата. Нападники брутально лаялися, заклеїли машину плакатами та пошкодженими фото самого Бондаренка.

«Міліція довго не з’являлася, я намагався вийти з автомобіля, щоб поговорити, але мене і мою дружину, яку я викликав по телефону, облили водою, таким чином провокуючи мене на бійку. Дружині стало зле і я викликав «Швидку допомогу»… Коли приїхала міліція, ці хлопці в білих капюшонах взялися стверджувати, що я немовби був п’яний і збив якусь людину. Поліцейські ніяк не реагували. Познущавшись до їхнього приїзду протягом цілої години наді мною та моєю дружиною, молодики відверто насміхалися і над співробітниками поліції, - розповідає Олександр Бондаренко.

Після цього депутат пройшов медичне обстеження і тест на алкоголь, який виявився негативним.

В обласній «Батьківщині» повідомляють, що наразі вивчають всі обставини цього інциденту, але, незалежно від результатів розслідування і з’ясування всіх причин конфлікту, заявляють про неприпустимість будь-яких насильницьких, протиправних дій, які до того ж у даному випадку мають ознаки організованості.