Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала жінок ніколи не применшувати свою унікальну силу та не боятися робити помилки.

Про це Голова партії заявила під час дискусії, яка відбулася в рамках Третього Українського Жіночого Конгресу.

Юлія Тимошенко зауважила, що жінка в українському суспільстві, яка паралельно з побудовою кар’єри, народжує дітей, дбає про родину і побут, має усвідомлювати свою унікальну силу.

«Звідки беруться сили? Тільки від розуміння, що позиція правильна, а мета – цінна та варта, щоб за неї стояти. Це надає сил, з якими можна йти вперед і долати будь-які перешкоди… Єдине, що мене заспокоювало у найважчі часи мого життя, – це внутрішнє усвідомлення того, що мої кроки, дії є правильними перед Богом», – зауважила народна депутатка.


 

Водночас Юлія Тимошенко додала, що у найважчі часи вона вистояла завдяки підтримці людей, родини, колег і завдяки листам, молитвам, які не давали відчути себе самотньою.

«Важливо, щоб у житті ми зі своїми ідеями, своєю життєвою боротьбою не були самотні. Важливо бути у колі людей, які розуміють, люблять, поділять погляди і які ніколи не залишать наодинці з проблемами», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова партії зазначила, що жодні квоти чи закони не допоможуть досягти поставлених цілей, якщо жінка не має внутрішньої сили та віри у свою мету.

«У світі тривалий час існували правила, які дискримінували жінок, зокрема щодо доступу до участі в політичному житті. Прийшов час виправити ці історичні проблеми та не чекати, коли це відбудеться еволюційно. Квоти відновлюють історичну справедливість, тому що у чоловіків була непропорційна перевага в цьому питанні. Квоти абсолютно точно мають бути, однак без сильної жіночої енергії, без віри, без принципів нічого не вдасться », – наголосила Юлія Тимошенко.