Не допустимо наруги над людьми! Заява Дніпропетровської обласної організації партії «ВО «Батьківщина»

      Вже тривалий час у Дніпропетровську не вщухають пристрасті довкола гучного судового процесу над особами, причетними до терористичних актів у Дніпропетровську та Запоріжжі. І хоч провину кожного з чотирьох підсудних може визнати тільки суд, нині чимало говориться про те, що не всіх притягнуто до кримінальної відповідальності обґрунтовано. Насамперед такий сумнів стосується Дмитра Реви, акції на захист якого у Дніпропетровську тривають фактично від початку судового процесу. Адже єдиним доказом провини цієї молодої людини є телефонний дзвінок з його номера на номер головного підозрюваного Віктора Сукачова. Тепер же встановлено, що цей дзвінок зроблено співробітником Служби Безпеки України.

         Ми вимагаємо від компетентних органів найретельніше розслідувати цю обставину і дати відповідну правову оцінку і пояснити суспільству, чи є підстави для того, щоб протягом настільки тривалого часу тримати Дмитра Реву під вартою, а якщо немає, то покарати всіх причетних до безпідставного позбавлення волі ні в чому не винної людини. Бо в усьому цивілізованому світі незаконне позбавлення людини волі вважається найтяжчим злочином після вбивства. І весь цивілізований світ приголомшений політичними репресіями в Україні. Але ці репресії – тільки вершина айсбергу, під яким сотні - тисячі зламаних безкарною прокурорсько-суддівською системою людських доль.

         Ми заявляємо про те, що беремо ситуацію з притягненням до кримінальної відповідальності і запроторенням за грати Дмитра Реви під свій контроль із застосуванням усіх можливих засобів політичного впливу, як взяли під контроль не одну людську долю, зламану внаслідок прокурорсько - суддівської сваволі, і будемо вести постійну роботу з відновлення справедливості стосовно таких людей. Бо віримо, що недалекий той час, коли Україна буде правовою державою і в такому статусі стане повноправним членом цивілізованої європейської родини. А тому у нас все має вирішувати тільки Закон!