Сільська староста повідомила про погрози за підтримку кандидата у нардепи від «Батьківщини»

Староста Байдаківського старостинського округу Лихівської ОТГ Пятихатського району Лариса Савченко звернулася до правоохоронних органів з приводу постійних погроз на її адресу.

Вже декілька днів, також і сьогодні зранку, до старости Байдаківського старостинського округу Лихівської ОТГ Лариси Миколаївни Савченко та її рідних надходять телефонні дзвінки та смс - повідомлення від невідомих з погрозами.

За свідченням Лариси Савченко, невідомі звинувачують її у підтримці кандидата у народні депутати України по виборчому округу № 34 Гілала Ісаєва, висуванця «Батьківщини». Як вона повідомляє, всі ці погрози надходять з телефонного номера 063 – 243 – 99 – 72.

З цього приводу Лариса Савченко звернулася до правоохоронних органів.

Гілал Ісаєв є помічником народного депутата України, керівником П’ятихатської районної організації ВО "Батьківщина", депутатом Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина».

На позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року балотується у Верховну Раду по 34 – ому одномандатному виборчому округу - міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський, Царичанський райони.