Вітання від Юлії Тимошенко з 18-річчям партії "Батьківщина"

24324324_0.jpg

У людському вимірі це юний вік, але, якщо дивитися через призму історії незалежної України, то партія «Батьківщина» є справжнім старожилом.
«Батьківщина» - найстарша українська парламентська партія з розгалуженою та потужною структурою в усіх регіонах України - від великих міст до маленьких сіл.
А головне, чим ми всі пишаємося, - «Батьківщина» є професійною та відданою Україні командою. Наших партійців поважають люди в усіх регіонах, про що свідчать результати нещодавніх виборів до місцевих громад, у яких «Батьківщина» є беззаперечним лідером.
Я хочу подякувати всім вам за вашу щоденну працю на благо України, яку цінують люди.
Дякую за те, що вас не зламали ні випробування, ні постійна боротьба в опозиції з владними режимами, ні важка робота із захисту інтересів людей.
Так, у нас в Верховній Раді невелика парламентська фракція, але вона спирається напотужну армію депутатів місцевих рад, партійців та тих, хто вірить в нашу «Батьківщину».
Хочу побажати всім вам сил та мужності в боротьбі за Україну. Адже перед нашоюкомандою стоїть багато важливих завдань.
Про довіру до нашої партії свідчать й данні соціологічних досліджень, згідно з якими ми - партія номер один в країні за рівнем підтримки людей. Дорогі мої! Бажаю вам насамперед значних перемог в інтересах українського народу, здоров’я вам та вашим родинам, миру та добра!
Тому ми завжди мусимо пам'ятати, що це перше місце покладає на нас неймовірну відповідальність. Ми не маємо жодного права розчарувати громадян своїми діями чи навпаки - бездіяльністю. Цього, без перебільшення, нам не пробачить історія!
Упевнена, що з Божою підтримкою Україна переможе!
Щиро ваша,
Юлія Тимошенко