Влада підготувала українцям пенсійний геноцид

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко завила у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Юлія Тимошенко переконана - для того, щоб реально підвищити пенсії, владі треба виконати існуючи закони про осучаснення та індексацію пенсій. Вона наголосила на тому, що якщо люди згуртуються, стануть монолітно та вимагатимуть осучаснення та індексації, то мінімальна пенсія буде до 3 000 грн.

Лідер партії «Батьківщина» розповіла про бажання влади збільшити мінімальний робочий стаж виходу на пенсію з 15 до 25, а максимальний – з 25 до 35 років: «Це приховане підвищення віку виходу на пенсію! Після ухвалення такої реформи фактичний вік для виходу на пенсію буде 65 років».

Також, Юлія Тимошенко нагадала, що фракція «Батьківщина» вже більше року тому внесла до парламенту законопроект, який скасовує оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів. Але його розгляд блокується парламентською більшістю.

Лідер партії «Батьківщина» назвала 5 кроків для реформування пенсійної системи:

  1. виконати закони про індексацію та осучаснення пенсій і наповнити Пенсійний фонд грошима за рахунок деофшоризації (примушення олігархів повернути гроші з-за кордону до України) економіки та прикриття контрабанди;

  2. скасувати 15%-й податок для працюючих пенсіонерів;

  3. перейти від солідарної до персоніфікованої пенсійної системи;

  4. провести податкову реформу, за рахунок якої країна отримає додаткові надходження до Пенсійного фонду;

  5. поєднати монетарну політику з підвищенням доходів людей, які мають стати інвесторами в нашу економіку.