Юлія Тимошенко: без справжньої сильної та демократичної проєвропейської опозиції України не буде

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що без справжньої сильної та демократичної проєвропейської опозиції України як такої не буде.

Про це вона заявила вчора в програмі «Свобода слова» на ICTV.

«Мета влади – посварити лідерів опозиційних демократичних сил та не допустити існування сильної опозиції в Україні. У ситуації з Міхеїлом Саакашвілі хочу зазначити, що тут питання полягає не безпосередньо в Саакашвілі, а в тому, що машина влади вчиняє так з кожним у нашій країні. Влада, як і попередня, продовжує знищувати політичних інакодумців», – зауважила політик.

На її переконання, сьогодні дуже важливо навчитися захищати один одного.

«Ми були на кордоні поряд із Саакашвілі, тому що я знаю, що таке знищення одного із лідерів опозиції. І я думаю, якщо ми не навчимось захищати один одного і спільно захищати людей, то ми не зможемо принести країні нічого корисного», – зауважила лідер «Батьківщини».

У зв’язку з цим вона наголосила на важливості об’єднання демократичних проєвропейських опозиційних сил з метою  протистояння деструктивній політиці нинішньої влади.

«Якщо в країні не буде справжньої сильної і демократичної проєвропейської опозиції, то і країни не буде. Те, що сьогодні робить влада, прямо загрожує нашій державі й існуванню української нації», – заявила політик.

Відповідаючи на запитання щодо законності перетину кордону на пропускному пункті «Шегині», Юлія Тимошенко зазначила, що влада за допомогою підконтрольних ЗМІ спекулює на тому, що народні депутати нібито перетинали кордон незаконно.

«Яка у мене як у народного депутата із дипломатичним паспортом була мотивація незаконно перетинати кордон? У мене паспорт не такий? Чи якісь кримінальні справи і я боюсь заїхати до країни? Навіть коли мене садили за ґрати, я нікуди з країни не поїхала і бігти ніколи нікуди не буду. Яка тоді необхідність була незаконно переходити кордон? Це абсурд! Президент взяв під контроль всі телеканали і людям просто промивають мозок», – обурилася народний депутат.

Юлія  Тимошенко також зазначила, що «нічого в країні не змінюється».

«Влада на кордон пригнала «тітушок». Те, що відбувалося за часів Януковича, продовжується. Адже Партія регіонів сьогодні при владі, вона нікуди від влади не йшла: вона залишилася вся в Блоці Петра Порошенка, який є її засновником», – підсумувала лідер «Батьківщини».