Юлія Тимошенко привітала українців з Великоднем

Христос Воскрес! З Великоднем!

Так, у 2020-му нам доводиться святкувати його у вимушених домашніх відпустках. Ми ізольовані у власних оселях через пандемію. У масках і в диму лісових пожеж, за щільно зачиненими вікнами. Без будь-якої впевненості у завтрашньому дні…

Таке не забувається, хоча хотілося би забути і ніколи не переживати подібного знову.

Але я прошу Вас у цей великий День вірити і сподіватися. Так, я знаю, ці обнадійливі слова давно всім набридли. Нам хочеться жити прямо сьогодні, а ми все лиш чекаємо та надіємося.

Знаєте, я пишу цей текст у Страсну Суботу, напередодні Великої Неділі… Певно, це найтемніший день для ранніх християн. Уявіть собі почуття людини тих часів: Христа вчора розіп’ято, він помер, надії не справдилися, ніякий бог не прийшов на допомогу, сили світла програли боротьбу зі злом. Безнадія, розчарування, втома, сумніви… Всі ці почуття відчуваємо і ми зараз, у 2020 році.

Але ми знаємо: вже завтра було Воскресіння! Зійшло сонце нової ери в історії людства. Він – Воскрес! Сталося диво! Ми – не самі, ми з Богом!
Тож наші надії у жодному разі не порожні й не марні. Вони дають силу, щоб жити, боротися, досягати мети і ставати щасливими…
Вірте у диво! Знайте, що ми все здолаємо і переможемо! Ми маємо право на Щастя!

Христос Воскрес!