Юлія Тимошенко сьогодні відвідала Кам'янське і Павлоград

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко сьогодні продовжила свій дводенний візит на Дніпропетровщину у Кам’янському та Павлограді. Програма у неї була так само насиченою.

У Кам’янському Юлія Тимошенко поклала квіти до пам’ятної стели, встановленої на Алеї пам’яті загиблих Героїв, ушанувавши пам’ять патріотів, які віддали життя під час Революції Гідності та в боях з російськими окупантами на Донбасі.

«Кремль розпочав війну проти України. Це не АТО, це – війна!» – наголосила вона, спілкуючись з воїнами 57-ї окремої механізованої бригади.

Юлія Тимошенко також зауважила, що «війна не завершується штучно, бо влада заробляє великі статки на крові».

«Ми обов‘язково повернемо мир в Україну. Це завдання нової влади, бо без миру неможливе безпечне життя наших громадян», – наголосила вона і додала, що нова влада забезпечить гідне життя для всіх українців та пам’ятатиме про звитягу та жертовність новітніх героїв.

Цього ж дня Юлія Тимошенко виступила в Кам’янському на велелюдному мітингу та записалася в ефірі місцевого телеканалу «МІС - ТВ».

По обіді вона прибула до Павлограда, де обговорила проблеми вугільної галузі з шахтарями та регресниками, а також поспілкувалася з людьми на центральній площі міста.