Юлія Тимошенко закликала негайно провести в Верховній Раді екстрене засідання за участі керівництва держави через катастрофічну ситуацію в країні

Юлія Тимошенко закликала негайно провести в Верховній Раді екстрене засідання за участі керівництва держави (президента та прем’єрі-міністра), керівників парламентських фракцій та груп, а також представників громадськості для обговорення катастрофічної ситуації в країні.

Про це лідер партії «Батьківщина» оголосила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Юлія Тимошенко озвучила деякі кричущі факти занепаду України – всупереч заявам президента Петра Порошенка про 144 реформи:

  1. ВВП України (на одну людину), за розрахунками ООН, за три роки впав на 31,9% . 60% наших громадян живуть за межею бідності.

  2. Україна залишається лідером в Європі за дитячою смертністю та смертністю породіль (дані ЮНІСЕФ за 2015 рік).

  3. За звітом Світового економічного форуму в Давосі, Україна знаходиться на 138 місці зі 138 країн в рейтингу надійності банків та кредитної системи.

  4. За рівнем ефективності антимонопольної політики Україна на 137 місці серед 138 країн – за звітом Світового економічного форуму в Давосі.

  5. За тим же звітом, Україна за показником інфляції знаходиться на 136 – передостанньому місці.

  6. Захист прав власності в Україні – 131 місце зі 138 держав, теж за звітом Світового економічного форуму в Давосі.

  7. Україна за рівнем щастя (заміри ООН) входить до останньої десятки країн (132 рейтингове місце зі 155 країн світу, після Гани, перед Угандою) – разом з Ботсваною, Центральноафриканською республікою та Венесуелою.