Знищити Україну не дамо! Відкритий лист до Президента України

 

Пане Президенте! Звернутися безпосередньо до Вас нас змусила безпрецедентна зневага до українського народу, яку спричинило рішення НКРЕКП щодо встановлення абонентської плати за підключення до газових мереж, яке набуло чинності з 1 квітня цього року. Результатом цього стане ще більше зубожіння наших співвітчизників, особливо тих, хто й зараз перебуває за межею бідності, а тепер і втратить будь-яку платоспроможність взагалі. Адже встановлення єдиної ціни на газ для всіх категорій населення на рівні 6879 гривень за тисячу кубометрів може стати справжнім зашморгом на шиї більшості українців.

Ми вважаємо, що такі дії НКРЕКП є незаконними, а тому вимагаємо відставки керівництва цієї державної структури, яке зробило цинічний виклик буквально кожному з нас.

Для запобігання страшним, непередбачуваним наслідкам антинародного рішення його необхідно негайно скасувати.

Пане Президенте, люди Вас обрали з надією на те, що економіка країни під Вашим керівництвом стабілізується і, як Ви обіцяли, кожен українець це покращення відчує на собі.

Саме за Вашого недбальства Премєр-міністр України своїми безграмотними, злочинно безвідповідальними діями довів кожного з нас до крайнього зубожіння і втрати надії на поліпшення ситуації на краще. За такої ситуації ми не бачимо іншого виходу, як відставка нашого уряду на чолі з його керівником. Бо те, що нині відбулося, може засвідчувати тільки небажання уряду утримати країну від падіння до прірви.

Ми впевнені, що тільки повна націоналізація стратегічно важливих об’єктів, якими є Обленерго, Облгази і т. д., сьогодні,в умовах війни є єдиним виходом з ситуації, яка склалася з тарифами на житлово-комунальні послуги. Тому що ці тарифи є способом допомогти агресору повністю знищити Україну як державу, спустошивши наші кишені і довівши до відчаю наші родини.

Хто, як не український народ, в особливо важкі для нашої країни часи підтримав свою армію, відправивши до її лав своїх кращих синів? І тепер цьому народу плюнули в душу. Як це грубо не звучить, інакше не скажеш.

Ми повністю поділяємо стурбованість українців з приводу їхньої нинішньої незахищеності від грабіжницьких, не підйомних тарифів на енергоносії.

Пане Президенте, Вас всенародно обрали тому, що ми повірили у Ваші запевнення про процвітання,мир, волю і світле майбутнє для кожного з нас і для всього народу в цілому. На жаль, з повідомлень у засобах масової інформації ми бачимо, що процвітають тільки олігархи і чиновники вищого рангу. Бізнес у країні зруйновано, а це – основні платники податків, втративши яких, тепер вже добралися до кожного з нас.

Якщо Ви не спроможні на рішучі дії в інтересах свого народу, заради його процвітання, як колись щедро обіцяли, то тільки дострокові вибори Верховної Ради України і відставка уряду можуть зупинити тих чинуш, що діють виключно в інтересах збагачення невеличкої групи людей. Ваш обов’язок - зупинити війну, яка комусь також вигідна, як це не дико звучить, і підняти імідж України у світі.

Всі без винятку фракції ВО «Батьківщина» у радах різних рівнів на Дніпропетровщині звертаються до своїх колег-депутатів з вимогою скликати позачергові сесії місцевих рад, на яких дати свою оцінку варварському рішенню НКРЕКП, тарифам на житлово-комунальні послуги, а з тим і діям Президента та уряду. Час рішучих дій настав! Знищити Україну не дамо!

 

Дніпропетровська обласна організація

ВО «Батьківщина»