Закон про "пенсійний геноцид" позбавить майбутніх пенсіонерів можливості вийти на пенсію у 60 років

«Батьківщина» підтримує вимоги активістів на акції 17 жовтня, – заява партії

«Батьківщина» підтримує вимоги активістів на акції 17 жовтня, – заява партії

 

Партія «Батьківщина» повністю підтримує три вимоги, які громадські активісти планують висунути до Президента України під час акції 17 жовтня у Києві.

Про це йдеться в заяві партії.

«Батьківщина» вимагає захистити конституційний лад в Україні, – Сергій Соболєв

Фракція «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів негайно виконати функцію, яку не може виконати президент – захист конституційного ладу в країні – та розібратися із зухвалим замахом на життя Олега Радковського.

Про це заявив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни, на яку сьогодні вийшла вся фракція.

Радник лідера ВО «Батьківщина» Олексій Кучеренко відвідав Дніпропетровщину

Міністр з питань житлово - комунального господарства України, радник голови ВО «Батьківщина» Олексій Кучеренко 3 - 4 жовтня перебував на Дніпропетровщині.

Новини регіонів

12.10.2017

«Батьківщинівець» допоміг землякові стати чемпіоном Європи з тхеквондо

Звання чемпіона Європи з тхеквондо серед кадетів у ваговій категорії до 65 кг виборов Владислав Дзоз з міста Кам’янське.

11.10.2017

Криворізькі «батьківщинівці» підтримали турнір з джиу-джитсу

За підтримки міських організацій ВО «Батьківщина» та «Батьківщина молода» в Кривому Розі відбулися дводенні змагання за Кубок України з джиу-джитсу.

02.10.2017

«Батьківщинівець» привітав міський парк з ювілеєм

У неділю 1 жовтня відбулося велике свято у Лівобережному парку Кам’янського. Одним з тих, хто надав йому підтримку, став депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка.

Об'єднати вміст