24-річна Яна Моргун очолила «Батьківщину» у Кривому Розі

У Кривому Розі відбулася чергова звітно - виборча конференція міської організації ВО «Батьківщина». Новим її головою обрано 24 -річну підприємця Яну Моргун.

-Царев_0.jpg

Дотепер Яна Моргун працювала заступником голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода», осередок якої раніше очолювала в Кривому Розі.

У місті гірників у лавах «Батьківщини» склалася непроста ситуація. Рішенням президії політичної ради партії її керівника Ольгу Бабенко, керманичів більшості районних парторганізацій було звільнено з лав партії за порушення Статуту, за невиконання рішень вищестоячих керівних органів, припинено роботу бюро. Тому довелося провести непросту роботу з відродження «Батьківщини» у другому за величиною місті Дніпропетровщини.

На сьогодні вже відбулися звітно - виборчі партійні конференції в усіх районах Кривого Рогу, де партійці обрали своїх нових керівників і бюро.

Коли ж постало питання про те, хто має очолити міську організацію «Батьківщини», переважна більшість делегатів зупинили свій вибір на кандидатурі Яни Моргун, що встигла себе зарекомендувати як справжній лідер у лавах партії, так і успішний підприємець.

«Батьківщина» у Кривому Розі відродилася і сповнена рішучості заявити про себе як впливова партія у місті. Наше першочергове завдання – відновити довіру до нашої політичної сили, створити надійну дієздатну команду», - заявила Яна Моргун у своєму зверненні до делегатів конференції.