58-річний лідер батьківщинців Капулівки став на захист України у зоні АТО

Лідер первинної партійної організації ВО «Батьківщина» і член бюро парторганізації районної у селі Капулівка Нікопольського району, відомому тим, що тут розташована могила останнього кошового отамана Запорозької Січі Івана Сірка, Юрій Бабенко став рватися на фронт буквально відразу після початку бойових дій на Донбасі. Не могла змиритися його душа з тим, як зайди плюндрують нашу землю. Але спершу це йому не вдавалося – давався взнаки вік.

Проте Юрій, якій армійській службі у повітряно - десантних військах віддав 23 роки свого життя, є ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і нині ще й очолює Союз чорнобильців та афганців Нікопольського району, свого домігся. Допомогла своєму посланцеві з одягом та амуніцією і районна організація «Батьківщини». У зоні АТО Юрій Бабенко тепер – командир взводу матеріального забезпечення, який нині дислокується на території Луганської області.

- Минула ніч у нас була доволі неспокійною, - розповів пан Юрій. – Але я переконаний, що Україна у цій підступній війні вистоїть. І насамперед вселяє таку надію бойовий дух наших воїнів.