Андрій Павелко зустрівся з криворізькими батьківщинцями

28 лютого в приміщенні Палацу культури ім. Богдана Хмельницького відбулася зустріч народного депутата України Андрія Павелка з активом Жовтневої та Тернівської районних організацій ВО «Батьківщина» (31 виборчий округ м.Кривого Рогу).

Андрій Васильович ознайомив партійців із завданнями, що стоять перед фракцією нашої політичної сили у Верховній Раді. Найактуальнішими були питання, що стосуються звільнення лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Активістів цікавило, що робиться фракцією для цього.

Цікавили батьківщинців також ситуація з блокуванням Верховної Ради, доля медичної реформи у Дніпропетровській області.

Отримавши на всі свої питання вичерпні відповіді, активісти вирішли звернутися до бюро Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина», Виконавчого секретаріату Політради партії, голови фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України з проханням врахувати їхню думку та закріпити Андрія Павелка за Кривим Рогом.

Андрій Васильович подякував партійцям за довіру, відзначив голову Криворізької міської організації Віру Вернигор як керівника з великим партійним досвідом, креативним мисленням. Завдяки її вимогливості, до себе та до інших, цілеспрямованності та відповідальності Криворізька міська організація має чітку структуру та завжди посідає провідні позиції у всіх напрямках партійного життя. Народний обранець запевнив, що у разі закріплення буде активно працювати з депутатами місцевих рад всіх рівнів для створення депутатської вертикалі. Не залишить поза увагою Андрій Васильович і відкриття та організацію роботи громадських приймалень народного депутата у Кривому Розі.

Завершуючи зустріч, народний депутат запевнив присутніх, що зробить все, що від нього залежить, для звільнення Юлії Тимошенко, бо, на його думку, яку підтримали всі присутні, вона є єдиним кандидатом, що може перемогти на президентських виборах.

На знімку: Андрій Павелко та Віра Вернигор.