Антоніна Ульяхіна підтримала інваліда в Тернівці

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» сьогодні вручила нову інвалідну коляску жителю шахтарської Тернівки Олексію Чеснокову.

Олексій є інвалідом дитинства і дотепер пересувався за допомогою милиць. Як він розповів, зі своєю бідою неодноразово звертався до місцевого управління соціального захисту населення, але безрезультатно.

Про свої проблеми Олексій розповів Антоніні Ульяхіній під час її особистого прийому громадян, які вони проводить у Тернівці регулярно. Депутатка пообіцяла допомогти. І сьогодні довгоочікувану коляску вручила Чеснокову особисто.

Антоніна Ульяхіна пообіцяла зайнятися і ще одним вкрай важливим для Олексія питанням. Як виявилося, він отримує субсидію в сумі 37 гривень при тому, що комунальні послуги йому обходяться в 1100 грн.. А пенсія інваліда складає 1850 гривень.

«Судячи з усього, такі вбивчі цифри чиновників турбують мало, бо вони їм не болять. Але нечувано болять таким людям, як Олексій. І тому ми вбачаємо свою місію в тому, щоб донести таку ситуацію до влади і знайти шляхи її вирішення», - зазначає Антоніна Ульяхіна.