Антоніна Ульяхіна провела прийоми громадян у шахтарських містах

Голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина», депутатка обласної ради Антоніна Ульяхіна провела прийоми громадян у шахтарських містах Тернівці та Павлограді.

У Тернівці  «батьківщинівка» зустрілася з інвалідами, які користуються візочками для пересування. Антоніна Миколаївна всім їм виділила матеріальну допомогу, а одному з них пообіцяла наступного разу привезти візок на заміну милицям, на яких чоловіку зовсім незручно пересуватися.

Також депутатка зустрілася з діючим депутатом Тернівської міської ради Андрієм Клочковим та активістами партії.

Людям, які потребують допомоги на лікування, Антоніна Ульяхіна приділила увагу і в Павлограді. «Батьківщинівка» пообіцяла надати їм необхідну підтримку вже найближчим часом.

Цього ж дня Антоніна Ульяхіна привітала з наступаючим Днем вчителя багаторічну голову Павлоградської районної партійної організації, заступницю голови районної ради Лідію Петренко і вручила їй грамоту від імені голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.

«Батьківщинівка» є знаною людиною в середовищі освітян Павлоградщини, адже протягом багатьох років працювала директоркою середньої школи села Межиріч, одного з найбільших на теренах району.