«Батьківщина» організувала відкриті тренування для дітей Новомосковська

Окружна партійна організація ВО «Батьківщина», очолювана Віталієм Скакуненком, який також є засновником Благодійного фонду «Тепле серце», організувала нового форму дитячого дозвілля у Новомосковську.

«Батьківщинівці» запросили всіх дітей на відкриті тренування на галявині у місцевому парку імені Сучкова. До такої ініціативи відразу долучилися ті, хто займається спортом постійно – вихованці секцій академічного веслування та боротьби.

Також допомогли в організації тренувань і власники кафе «Веселий жук» та місцевий підприємець, активіст ВО «Батьківщина» Олександр Мірошник, який до цього долучився особисто, адже відомий у Новомосковську як прихильник здорового способу життя. Активісти волонтерської організації «Юне серце» винахідливо залучали до участі у тренуваннях і старших дітей, і малечу, і просто тих, хто проходив мимо.

Після спортивних вправ та веселих ігор організатори пригостили всіх солодкою ватою та запросили безкоштовно покататися на атракціонах.

На сьогодні вже відбулися два такі тренування. Причому на друге зявилося вдвоє більше дітей, ніж на перше.

https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fE3ZVGm1PhpJxyropbgtRZ61i9lDeXZtuJCG4JNIdYD6Dqj6X33A_Q-AiTmc8oo_f2rV6Gbbyakq6fJwckEuLJcJwpIRbAaviYoSdCJKCUwani4YkIcaC53bIwyFEQQK-SB4ciaYxLIniUV2KiOrDj=w640-h427-no?authuser=0