«Батьківщина» підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України»

Партія «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко разом з громадськими організаціями «Всеукраїнська аграрна рада» та «Аграрний cоюз України» підписали Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України» про співпрацю щодо проведення реформ у сільському господарстві та забезпечення розвитку сільських територій.

Як наголошується у документі, аграрний сектор є провідним для української економіки.

Мета меморандуму – об’єднання зусиль громадського сектору та політичної сили для формування Нового аграрного курсу. Сторони вирішили спільними зусиллями досягти позитивного результату в процесі реформування та розвитку сільського господарства, забезпечення розвитку сільських територій шляхом реалізації цілей та завдань, визначених цим меморандумом.

Документ закріплює напрямки розвитку АПК, в яких сторони зобов’язуються діяти спільно для відстоювання і позиції аграріїв, і інтересів сільського населення.

Підписання документу, як зауважила Юлія Тимошенко, відбувається у знаковий момент, коли аграрії по всій Україні повстали проти нестерпних умов праці напередодні весняно-польових робіт та на знак протесту перекривають автомобільні дороги.

«Батьківщина», «Всеукраїнська аграрна рада», яка представляє понад 500 аграрних підприємств, та «Аграрний союз України», що об‘єднує 2 852 агропідприємства, зробили перший крок на шляху до Нового аграрного курсу України.