“Батьківщина” провела в Дніпрі конференцію з висування кандидатів

18 вересня Дніпропетровська обласна організація ВО “Батьківщина” провела в Дніпрі конференцію з висування кандидатів на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року.

На заході були присутні делегати, представники ЗМІ та запрошені гості. Окрім представників Дніпропетровської області в конференції взяв участь народний депутат фракції “Батьківщина” Вадим Івченко, що опікується питаннями проведення виборів в Дніпропетровській області.

Учасники заходу відзначили потужний характер команди, що йде на вибори в містах та районах Дніпропетровської області, наявність в ній водночас як людей, що прийшли в місцеву політику з бізнесу та громадського руху, так і досвічених політиків.

До учасників заходу за допомогою телефонного зв’язку звернулася лідер партії Юлія Тимошенко, яка привітала присутніх, високо оцінила якість дніпровської команди та висловила впевненість в успіху.

Протягом багатогодинного голосування за кандидатів до місцевих рад учасники конференції мужньо переносили викликані змінами у виборчому законодавстві незручності та примхи осінньої погоди.

Конференція пройшла успішно, списки кандидатів до рад різних рівнів були підтримані одноголосно.