«Батьківщина» взяла під контроль обставини трагедії у П’ятихатках

Два тижні тому у П’ятихатках сталася нечувана трагедія. На повітряному переході, що з’єднує дві частини міста над численними залізничними коліями, 45-річна жінка, яка йшла разом зі своїм чоловіком, провалилася і полетіла донизу. Нещасній медики зробили декілька операцій, але все одно врятувати їй життя не вдалося.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

Однак і після цього ремонтувати стратегічно важливий перехід, який є єдиним місцем для того, щоб потрапити з однієї частини П’ятихаток, відомих як великий залізничний вузол, до іншої, ремонтувати ніхто не збирався. Аж доки там не провалилася ще одна жінка, яка, на своє щастя, обійшлася легкими тілесними ушкодженнями.

Стурбовані такою безвідповідальністю керівництва залізниці, у віданні якої знаходиться цей міст, жителі міста зібрали понад 70 підписів, які адресували місцевій організації партії ВО «Батьківщина».

«Ми взяли виниклу ситуацію під особливий контроль, - заявила лідер «батьківщинівців» П’ятихатського району Олена Літвінова. – Адже чиясь злочинна недбалість не може залишатися безкарною. При цьому сам міст вимагає негайного ремонту, під час якого численні перехожі мають почуватися у повній безпеці для себе. Ми розробили чіткий план дій щодо того, як цю проблему системно вирішувати і неухильно будемо його дотримуватися».

До вирішення ситуація у П’ятихатках також долучилася і лідер фракції «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді Антоніна Ульяхіна.