Батьківщина захистила сільську школу в П'ятихатському районі

До депутатів П’ятихатської районної ради від ВО «Батьківщина» звернувся педагогічний колектив Жовтянської загальноосвітньої школи з тим, що їхній навчальний заклад планується закрити. Партійці у відповідь ретельно вивчили актуальне питання і дійшли висновку про безпідставність таких задумів.

«Школа відіграє визначальну роль у розвитку села Жовте, одного з найстаріших населених пунктів у нашому районі, - розповідає лідер «батьківщинівців» П’ятихатщини, депутат районної ради Олена Літвінова.

 - На даний час навчальний заклад відвідують 46 учнів і восени мають прийти 7 першокласників. Саме село розтягнулося відразу на 22 кілометри у довжину. Тому значна частина дітей добираються до школи шкільним автобусом, який одним рейсом не обходиться, а тому учні, яких доставляють до навчального закладу о 7-й годині ранку, змушені чекати ще години півтори, доки не підвезуть інших. До того ж на території колишнього колгоспу «Побєда» школа – це головний осередок, куди сходяться батьки , жителі села на свята, збори, бо вже закриті дитячі садочки…».

«Батьківщинівці» звернулися безпосередньо до голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова, департаменту освіти і довели, що сьогодні немає підстав для закриття школи у Жовтому, а, навпаки, є необхідність надати діяльну підтримку навчальному закладу. І партійців почули. Єдиний навчальний заклад в одному з найбільших і найстаріших сіл П’ятихатського району не закривається, а будує плани на своє майбутнє.