"Батьківщина" залишається згуртованною і монолітною.

У зв’язку з тим, що останніми днями в Інтернет - мережі було розповсюджено інформацію, спрямовану на дискредитацію Дніпропетровської обласної організації партії «ВО «Батьківщина», повідомляємо наступне. Ці відомості не тільки не відповідають дійсності, а й є спрямованими на дискредитацію нашої політичної сили на батьківщині її лідера Юлії Тимошенко.

Дніпропетровська обласна організація партії «ВО «Батьківщина» працює так само злагоджено, в усіх без винятку регіонах активно працюють наші структури. У згуртованій команді, кістяк якої сформувався ще 8 років тому, за весь цей час не було жодного розколу, як намагається дехто подати, і всі ми працюємо на спільну мету – остаточну перемогу в Україні патріотичних, державницьких сил, які відстоюють ідеали демократії, верховенства закону, соціальної справедливості, сповідують основоположні європейські цінності.

Ми беремо в усіх без винятку акціях демократичних сил на Дніпропетровщині. Кожного разу, коли мали відбутися судові процеси по так званій справі ЄЕСУ у Харкові, Дніпропетровщина скеровувала туди найбільш представницьку делегацію для підтримки нашого лідера Юлії Тимошенко, незважаючи на те, що жодного судового засідання дотепер по суті не відбулося.

Голова Дніпропетровської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна протягом останнього часу ніяких коментарів нікому не давала. Тому розповсюдження інформації з посиланням на її ім’я є неоковирною спробою дискредитації нашої політичної сили.

Ми не вважаємо для себе за потрібне вв’язуватися у цю брудну інформаційну війну. Бо, по - перше, те, що нас час від часу намагаються обливати брудом, засвідчує нашу силу, якої справді бояться. А по - друге, ми є партією, загартованою у боротьбі в ім’я України і тому ніякою дезінформацією нас не залякати.