«Батьківщинівець» привітав дитячий будинок сімейного типу

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв привітав дитячий будинок сімейного типу на базі родини Людмили Чуб у місті Жовті Води з черговою річницею з дня його заснування.

Дитячий будинок сімейного типу на базі родини Людмили Чуб було створено 11 років тому рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради. За час його існування тут знайшли свою сім’ю 19 дітей. Ця родина є першою у Жовтих Водах, яка заснувала дитячий будинок сімейного типу.

За ініціативи Гілала Ісаєва Людмила Чуб  отримала відзнаку голови Дніпропетровської обласної ради пам’ятний знак «85 років Дніпропетровській області». 

На сьогодні у дитячому будинку живуть шестеро дітей - вихованців, Велика увага тут приділяється навчанню, отриманню професійної освіти, підготовці до дорослого життя. Діти отримують навички ведення домашнього господарства. Родина є творчою - тут малюють, співають, займаються рукоділлям. Діти беруть активну участь у громадському житті школи. Нещодавно Олександра, одна з вихованок родини, перемогла на фестивалі «Мама + Я» у номінації «вокал».

Всі без винятку вихованці, випускники школи, продовжують навчання. Четверо дітей вступили до вишів, п’ятеро –  отримують освіту в середніх навчальних закладах, 11 – закінчили середні спеціальні заклади та отримали професію. На сьогодні 11 вихованців створили свої власні сім’ї та виховують 10 дітей, яких Людмила Чуб вважає своїми онуками.