"Батьківщинівці" Кривого Рогу ініціювали проект термомодернізаці

Активісти партії ВО «Батьківщина» у Кривому Розі започаткували новий проект, який дозволить мешканцям міста ефективно боротися з підвищенням тарифів на житлово - комунальні послуги.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

«Комунальні тарифи, вартість енергоносіїв – все це важкою ношею лягло на плечі українських родин, - пояснює ініціатор проекту, член бюро міської партійної організації Анатолій Нетяженко. – При цьому доводиться визнати, що здешевлення тарифів не вирішує всіх проблем, пов’язаних зі взаєминами між споживачами та постачальниками житлово - комунальних послуг».

Тому «батьківщинівці» запропонували криворіжцям комплексний підхід до термомодернізації.

Першим завданням партійці поставили утеплення огороджуючих конструкцій (стіни по всьому периметру будинків, перекриття на дахах та в підвалах). Необхідною складовою такої роботи стане і заміна старих вікон та вхідних дверей на енергоефективніші.

Також «батьківщинівці» переймаються організацією поквартирного обліку споживання енергоресурсів, модернізацією систем вентиляції, гарячого водопостачання із застосуванням водорозбірного обладнання.

Наразі «батьківщинівці» закликали приєднатися до проекту всіх криворіжців, прийом заявою від яких оголошено до 1 вересня. Кожному з них партійці абсолютно безкоштовно допоможуть виготовити паспорти енергоефективності.