«Батьківщинівці» організували унікальну художню виставку у Кривому Розі

Унікальна художня виставка відкрилася у Кривому Розі. Це стало можливим завдяки лідеру Центрально-Міської районної організації партії ВО «Батьківщина» Сергію Нєженцеву. З такою ідеєю до нього звернулися родичі талановитого місцевого художника Петра Ситника.

Про це повідомляє прес - служба обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Розбираючи роботи Петра Ситника, його рідні засумнівалися, що всі вони належать саме йому. З цим вони й звернулися до Сергія Нєженцева, який у Кривому Розі є відомим меценатом, засновником і керівником Благодійного фонду сприяння розвитку культури, мистецтв і духовності. Близько року «батьківщинівець» ці роботи вивчав, робив їх описання і дійшов висновку про те, що частина з них написані відомими художниками Василем Касіяном, Михайлом Дерегусом, Георгієм і Сергієм Якутовичами, Миколою Грохом, Василем Чебаником, Федором Клименком та іншими, які їх Петру Ситнику у різні часи дарували.

Одним з організаторів виставки також виступила і лідер криворізької міської «Батьківщини» Ольга Бабенко.

«Ця виставка, безперечно, одна з найяскравіших подій у культурному житті Кривого Рогу. Її експонати унікальні, вони справді варті бути представленими у найвідоміших світових музеях», - наголосила Ольга Бабенко у своєму виступі на відкритті виставки.