Депутат від об'єднаної опозиції Денис Дзензерський забезпечив дніпропетровські школи підручниками з курсу «Фінансова грамотність»

1 вересня 2013 року народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Денис Дзензерський привітав дніпропетровських школярів із початком нового навчального року і подарував комплекти учбових матеріалів з курсу «Фінансова грамотність».

 Урочисте вручення відбулося на лінійці у ЗОШ № 73. З нагоди Дня знань іще понад 30 шкіл міста та області були забезпечені навчальними матеріалами з курсу – підручниками, робочими зошитами, методичними посібниками для вчителів.

«Цього навчального року учні десятого класу вашої школи познайомляться з новим предметом ­­­– «Фінансовою грамотністю». Завдяки знанням, отриманим у ході курсу, молодь зможе вміло розпоряджатися особистими коштами, розуміти основні принципи планування, заощадження, інвестування та кредитування. У нинішніх умовах, коли фінансовий світ постійно розвивається і росте, розуміння таких основоположних аспектів є вкрай необхідним для всіх верств населення. Ми з радістю даруємо вашій школі підручники та робочі зошити курсу «Фінансова грамотність» і бажаємо вам успіхів у навчанні. Опановуйте основи економічних процесів, вивчайте можливості ринку фінансових послуг, щоб вправно застосовувати отримані знання на практиці в дорослому житті. Старайтеся, докладайте зусиль на шляху до нових звершень. Адже ваші знання – це запорука успішного майбутнього та процвітання нашої країни!», – зазначив Денис Дзензерський у своєму привітанні, адресованому школярам.

Директор ЗОШ №73 Сергій Петьков зазначив, що у сучасних умовах дуже важливо, аби діти вільно орієнтувалися у економічних процесах, що відбуваються у країні, банківській системі, могли раціонально розпорядитися своїми накопиченнями.

«Наша школа давно визначила для себе пріоритетним курс євроінтеграції. У нас діти вивчають 4 мови – українську, російську, англійську та французьку. А тепер, завдяки подарунку Дениса Дзензерського, будемо ще й фінансово грамотними, вільно увійдемо до Європи», - сказав він.

У нинішньому навчальному році викладання курсу «Фінансова грамотність» здійснюватиметься в 74 школах Дніпропетровська та області, всі вони найближчим часом також будуть забезпечені навчальними посібниками в повному обсязі.

«Фінансова грамотність» знадобиться нам не лише у дорослому житті, але й у недалекому майбутньому: буквально за два роки, коли ми будемо вступати до університету. Предмет стане корисним особливо для тих, хто пов’яже своє життя з фінансами, банківською справою, економікою», - вважає учениця десятого класу ЗОШ №73 Катерина Булава, яка цього навчального року буде вперше опановувати ази фінансової грамотності.

Нагадаємо, в травні 2013р. за сприяння Дениса Дзензерського в Дніпропетровську відбулась презентація курсу «Фінансова грамотність» для представників освітніх установ міста та області. Ініціатива впровадження курсу в навчальних закладах нашого регіону проходить в рамках програми народного депутата України Дениса Дзензерського «Освічена молодь – успішна країна». Програма спрямована на підвищення культурного рівня молоді, виховання відповідальних громадян, здатних впоратися з викликами часу.

byut_logo.jpg

 

byut_logo.jpg

byut_logo.jpg

byut_logo.jpg

byut_logo.jpg