Депутатка від «Батьківщини» допомогла відновити газопостачання у Петриківці

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Галина Булавка допомогла відновити газопостачання в одному з мікрорайонів селища Петриківка Дніпровського району, відомому в усьому світі своїми майстрами художнього розпису.

Люди повідомили депутатку про те, що з 15 червня цього року жителям вулиць Першотравнева, Переможна та інших з незрозумілих підстав відключили газопостачання, завчасно про це не попередивши. Тільки усно повідомили про начебто плановий ремонт газових шаф, однак ніякі роботи не розпочалися.

При цьому працівники Кам’янського відділення ТОВ «ДніпропетровськгазЗбут» вимагають укладення договорів газопостачання від кожного подвір’я. Люди за такої постановки питання будуть змушені невідомо скільки часу проводити у чергах для вирішення такого питання.

«Газопостачальникам байдужа доля людей, яким ні на чому готувати їжу, підігріти воду для купання та прання, особливо страждають люди похилого віку та сім’ї з малолітніми дітьми», - наголосили жителі Петриківки у своєму зверненні до депутатки.

Галина Булавка відреагувала оперативно. Газопостачання у селищі негайно було відновлене. А представники Камянського відділення «ДніпропетровськгазЗбуту» з підготовленими договорами самі завітають на кожне подвіря Петриківки.

Люди подякували «батьківщинівці» за таку підтримку.