Депутатка від «Батьківщини» опікується Нікопольським районом

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина», заступниця голови обласної партійної організації Олександра Сотула відвідала Нікопольський район, який після адміністративної реформи значно розширився територіально.

«Батьківщинівка», яка Нікопольським районом як депутатка опікується протягом останніх років, відвідала Мирівську та Томаківську об’єднані територіальні громади. Головну увагу вона приділила проблемним питанням, що там існують.

Мирівську громаду найбільше турбують дефіцит коштів на медичні та освітні заклади, ремонти доріг. Найбільша проблема, яка потребує негайного вирішення, ремонт аварійного мосту Мирове - Топила - Весела Федорівка, де необхідно замінити несучі конструкції.

Олександра Сотула пообіцяла докласти всіх зусиль для залучення коштів обласного бюджету для таких невідкладних робіт, бо місцева територіальна громада таких ресурсів не має. Разом з головою громади Володимиром Біленком вони виробили план конкретних дій.

Також «батьківщинівка» зустрілася з головою Томаківської ОТГ Іваном Калашніком, з яким також приділили увагу проблемним питанням.

В обох громадах Олександра Сотула провела наради з депутатами - партійцями та прийоми громадян.