Дніпропетровська «Батьківщина» вимагає від Павелка і Сергієнка скласти депутатські мандати

Дніпропетровська обласна партійна організація «Батьківщини» вимагає від Андрія Павелка і Леоніда Сергієнка скласти депутатські мандати.

         Про це говориться у заяві обласної організації за підписом її керівника Антоніни Уляхіної.

         «Дніпропетровська обласна організація партії «Батьківщина» підтримує сьогоднішнє рішення фракції «Батьківщина» про виключення народних депутатів Андрія Павелка та Леоніда Сергієнка», - зазначається у заяві.

         У дніпропетровській «Батьківщині» переконані, що це рішення засвідчує послідовність у діях партійного керівництва.

         «Опозиційна діяльність в Україні в умовах діючого режиму – складне випробування, через яке не кожен може пройти. Воно не під силу слабкодухим і тим, хто ставить для себе іншу мету, аніж робота на рідну країну», - наголошується у документі.

         «Ці особи пройшли до парламенту під прапорами «Батьківщини», а сьогодні вони не тільки не представляють нашу політичну силу, - вони не представляють виборців Дніпропетровщини, які делегували їх до Верховної Ради України. Саме тому вони не мають морального права залишатися у парламенті. Це також привід замислитися й іншим нардепам, обраним за списками «Батьківщини», які не працюють у закріплених за ними виборчих округах», - говориться у заяві.

         «Єдиний вірний шлях для Андрія Павелка і Леоніда Сергієнка для збереження бодай якогось обличчя – вибачитися перед людьми і піти з політики», - вважають у дніпропетровській «Батьківщині».