ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ БАТЬКІВЩИНЦІ ОБРАЛИ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ

Відбулася конференція Дніпропетровської обласної організації партії ВО «Батьківщина», на якій було обрано кандидатів від нашої політичної сили на наступних довиборах до Дніпропетровської обласної ради, які відбудуться 3 березня. Також було обговорено нинішню політичну ситуацію в країні та вручено відзнаки кращим партійцям.


Виступає Антоніна Ульяхіна, за столом президії – Денис Дзензерський та Валентина Солоха

З доповіддю виступила голова обласної партійної організації Антоніна Ульяхіна. Вона поділилася своїми думками щодо нинішньої політичної ситуації в країні, поінформувала про те, на чому концентрує свої зусилля керівництво «Батьківщини» та охарактеризувала кандидатів у депутати облради.


Виступає Денис Дзензерський

До присутніх також звернувся народний депутат України від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Денис Дзензерський. Він розповів про ситуацію в українському парламенті, про головні напрями діяльності опозиції. Також Денис Вікторович високо оцінив роботу дніпропетровської обласної партійної організації, назвавши її кращою в Україні.


На трибуні Максим Курячий

З шести виборчих округів до обласної ради батьківщинці Дніпропетровщини зосередять свої зусилля на двох - № 4 (Кривий Ріг) та № 23 (Синельникове). Після обговорення кандидатур у депутати облради партійці зробили вибір на двох – В’ячеслава Усенка та Сергія Довгаля. Перший побореться за депутатський мандат у рідному місті гірників, а другий – у Синельниковому. По інших чотирьох округах батьківщинці підтримуватимуть висуванців від партнерів по опозиції – «Удару» та «Свободи». Після цього Антоніна Ульяхіна вручила відзнаки кращим партійцям.


Лідер батьківщинців Томаківщини Ніна Яндола з отриманою відзнакою

Цього дня також відбулася конференція Дніпропетровської міської «Батьківщини», учасники якої висунули кандидатом у депутати Дніпропетровської міської ради по виборчому округу № 21, по якому теж відбудуться довибори, Вадима Шебанова.


До присутніх звертається ветеран партії з Криворізького району Світлана Яковішина