Дніпропетровські євромайданівці пікетували державний телерадіоканал

 

Сьогодні дніпропетровські євромайданівці влаштували автопробіг на підтримку європейського вибору України. Вінцем його стали пікети будівель обласної державної телерадіокомпанії та міського телебачення.

Учасники пікетування насамперед наголошували на неприпустимій і цинічній ситуції, коли той же держтелерадіоканал існує коштом платників податків, але безкоштовно на ньому піариться тільки влада. У зв’язку з цим було зачитане звернення, підписане обласними осередками ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та «Удару», а також рядом громадських організацій. Його адресовано генеральному директору Дніпропетровської державної телерадіокомпанії Валентину Чанглі.

«Очолювана Вами телерадіокомпанія є державною, - наголошується у зверненні. – А держава, у свою чергу, це всі ми, незалежно від політичних уподобань. Тому всі ми і повинні мати однаковий доступ до ефіру».

При цьому у зверненні заявляється про готовність опозиціонерів якісно заповнити відведений для них бюджетний ефірний час і робити високопрофесійні програми, які забезпечать незаперечний рейтинг телеканалу і яких з нетерпінням чекатимуть телеглядачі.

 

 

Також учасники звернулся безпосередньо до керівництва та персоналу міського 34 телеканалу. На жаль, генеральний та виконавчий продюсери останнього не спромоглися дати відповідь на пряме питання: чи буде надано ефірний час представникам громадських організацій, проте обіцяли поставити це питання якнайскоріше.