Головне для мене – робота з людьми: депутатка від «Батьківщини» Марія Ткачова звітує про роботу в першому півріччі

Депутатка Нікопольської районної ради Марія Ткачова головне своє призначення бачить у безпосередньому спілкуванні з людьми.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, саме на цьому «батьківщинка» наголосила у своєму звіті про роботу у першому півріччі нинішнього року.

Марія Ткачова є секретарем депутатської постійної комісії з питань розвитку освіти, культури, духовності, спорту, сімї та молоді. Проте виключно цією діяльністю не обмежується, а й приділяє велику увагу роботі з людьми у своєму виборчому окрузі.

Депутатка від ВО «Батьківщина» веде регулярні прийоми громадян, вітає з великими святами дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, а також літніх людей.

Марія Ткачова забезпечила одягом, взуттям та іграшками інклюзивний спортивно - оздоровчий зал «Я можу Більше», допомогла з будівельними матеріалами та шторами Борисівській середній загальноосвітній школі.

«Батьківщинівка» оперативно відреагувала і на колективне звернення з питання облаштування зупинок приміського та міжміського транспорту, яке наразі вирішено з урахуванням побажань людей, що користуються такими послугами.

«Роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі я вважаю найважливішою складовою своєї депутатської діяльності», - зазначає Марія Ткачова.