Конференція Криворізької міської організації пройшла успішно, роботу організації високо оцінено

14 березня 2014 року відбулася XIII звітно-виборча конференція Криворізької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на якій вже в четверте головою організації була обрана Віра Вернигор.

    Свій звіт за виконану  партійною організацією КМО ВО «Батьківщина» за два роки Віра Вернигор почала словами: «Сьогодні я не хочу промовляти до вас мовою цифр, хочу говорити мовою серця». Вона щиро подякувала партійним  активістам за незламність і віру в перемогу справедливості, бо для нашої організації майдан розпочався з моменту судилища над нашим лідером Ю.В.Тимошенко в Києві, продовжився у м.Харкові, біля Качанівської колонії та біля залізничної лікарні куди незаконно запроторили нашого лідера Ю.В.Тимошенко. Було важко, скрутно, але  активісти КМО ВО «Батьківщина» всіма силами підтримували Юлію Володимирівну.  За ініціативи нашої команди було організовано наметове містечко з цілодобовим чергуванням  біля лікарні, де перебувала Ю.В.Тимошенко, для того, щоб вона щосекунди  відчувала, що її однодумці, в серцях яких палає «Батьківщина» поряд, і постійно борються за її визволення, бо для неї найважливіше - підтримка одно партійців

    Запрошена на конференцію перший заступник голови ДОО ВО «Батьківщина» Валентина Дмитрівна Солоха  у своєму виступі високо оцінила роботу Криворізької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» очолювану Вірою Вернигор. Валентина Солоха зазначила, що Криворізькі Батьківщинівці завжди відрізнялись креативністю і незламною громадянською позицією, вмінням працювати в команді.

Заступник з агітаційно – пропагандистської роботи ДОО ВО «Батьківщина» Олег Іванович Робкін  високо оцінив роботу Криворізької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» і її голови В.Вернигор. О.І.Робкін відмітив, що Криворізька партійна організація вірна партійній ідеології  і побажав успіхів в подальшій роботі  для перемоги на Президентських виборах нашого лідера.

   На конференції було обрано новий склад бюро і КРК. Заступником голови Криворізької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» було обрано К.Ф.Караманіца, який пообіцяв, що новий склад бюро КМО ВО «Батьківщина» буде працювати ефективно і плідно, згідно з напрямком роботи,  закріпленим  за кожним.