Криворізька "Батьківщина" стурбована долею криворізьких дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Сьогоднішня сесія криворізької міської ради пройшла під акомпанемент маршу вболівальників «За відродження «Кривбасу». Людей – від старого до малого – він зібрав більше тисячі. Усіх їх об’єднало одне – стурбованість з приводу зникнення з футбольної мапи України самобутньої команди «Кривбас», яка дотепер брала участь в усіх без винятку чемпіонатах нашої незалежної держави.

Спершу учасники маршу зібралися біля квиткових кас стадіону «Металург», а потім попрямували до будівлі міської ради, депутати якої саме зібралися на свою сесію.

Як наголосила у своєму виступі на сесії депутат, лідер батьківщинців міста Віра Вернигор, це неприпустимо, що у футбольному клубі «Кривбас» протягом 5 місяців не виплачували заробітну плату і ніхто з цього приводу особливої стурбованості не виявляв. Водночас вона привернула увагу до долі більше десяти дитячо - юнацьких шкіл олімпійського резерву, не допустити такої ж загибелі яких цілком до снаги міській владі. При цьому Віра Вернигор закцентувала увагу на тому, що спортивне майбутнє міста готують справжні ентузіасти, адже зарплата тренера складає близько 1200 гривень.