Нардеп Вадим Івченко відвідав Дніпропетровщину та підтримав кандидатів від Батьківщини в Новомосковському районі
Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко взяв участь у конференції Новомосковської районної партійної організації, делегати якої висували своїх кандидатів в депутати до Піщанської та Перещепинської об’єднаних територіальних громад.
Вадим Івченко свій виступ перед делегатами розпочав зі слів вдячності «за сміливість бути присутніми на конференції опозиційної партії «Батьківщина». Народний депутат розказав про тотальний тиск на партійців та адміністративний ресурс, використовуючи який, БПП «заганяє» під свої прапори кандидатів в депутати та голови ОТГ.
Також Вадим Івченко пояснив, чому сьогодні важливо на виборах в ОТГ вибрати справжніх лідерів громад, ініціативних та вболіваючих за майбутнє «Батьківщини».
«В Україні сьогодні немає української влади, є влада, яка виконує забаганки певних трансатлантичний корпорацій. Та й вони сьогодні не задоволені діями влади, бо хочуть більшого. Вони сьогодні будуть пропонувати інший курс, інших кандидатів в президенти, все для того, щоб все розпродати, все купити і дати можливість такій собі ліберальні економіці України. Що таке ліберальна економіка – це свобода, це тоді, коли є покупець. Але в країні, де 67 % людей отримують субсидії від держави, задля того аби заплатити за комунальні послуги, де середня – середня, а не мінімальна – зарплатня менше 200 дол., в країні, де оподатковується пенсія, в країні, де пенсія 40 дол. Яка може бути ліберальна економіка?».
Вадим Івченко пояснив: спочатку треба підняти рівень життя та рівень захищеності кожного, створити тут економічні точки зросту, щоб кожна людина мала роботу, а вже після говорити про ліберальну економіку. Для досягнення цього необхідно сформувати сильні, а не «ручні» ОТГ. За словами народного депутата – саме представники на місцях повинні формувати для уряду та парламенту чіткі потреби на місцях, аби Київ створював ефективну та реальну законодавчу базу.
«Для нас вкрай важливо обирати тих людей на територіях, які розуміють, що фактично від них залежатиме доля певної громади. Таких громад в Україні після децентралізації буде 1500. Вони мають розуміти, що від них залежатиме доля майбутніх п’яти років, від них залежатиме, яку ідею вони донести до людей і хто буде наступним президентом», - сказав Вадим Івченко.