Обласна рада пропонує включити Програму “Родина героя” до проекту Комплексної програми соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015-19 роки

Обласна рада схвалила звернення Дніпропетровської організації ВО “Батьківщина” стосовно реалізації Програми підтримки членів сімей учасників АТО “Родина героя” та внесла пропозицію включити передбачені нею заходи до проекту Комплексної програми соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015-19 роки. Розгляд програми відбудеться на черговій сесії обласної ради.

Зокрема, у листі, що отримала обласна організація ВО “Батьківщина” з обласної ради, значиться:

“Ураховуючи важливість порушеного Вами питання, та нагальну потребу у наданні додаткових соціальних гарантій членам сімей учасників АТО, які є мешканцями Дніпропетровської області та родинам загиблих воїнів під час проведення АТО, обласна рада звернулась до облдержадміністрації з пропозицією розглянути можливість включення заходів зазначеної програми до проекту Комплексної програми соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015-19 роки. Цей документ вже готується департаментом соціального захисту населення ОДА на розгляд чергової сесії обласної ради”.

 

Нагадуємо, що 20 жовтня 2014 року дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина» розробила довготривалу Програму «Родина героя». В рамках Програми, родинам учасників АТО, що проживають в Дніпропетровській області, буде надана соціальна підтримка, пільги та матеріальна допомога з місцевих бюджетів.

Депутати фракцій ВО “Батьківщина” в місцевих радах області сподіваються, що їхні колеги від різних політичних сил також схвалять цю ініціативу, бо ж родинам воїнів вже зараз необхідна допомога. Держава та волонтери сьогодні більш-менш дбають про захисників Україні, одначе їх дружини, матері, діти лишилися сам на сам з чисельними соціальними, психологічними проблемами та економічною кризою.

 

 

 

 

 

 

ДолученняРозмір
Відповідь_Облради.jpg143.22 КБ